new in

New in: shoes from Baťa

2. října 2015 v 15:08 | Julie K.


Nákupy za měsíc duben

4. května 2014 v 16:11 | Nienna

A co jsem si za tento měsíc pořídila? Všechno se dozvíte v celém článku :)

Nákupy: Jarní prázdniny 2014

9. března 2014 v 19:20 | Nienna
Konečně jsem zpátky a hned sem přidávám článek s tím, co jsem si v Praze během prázdnin pořídila.

Občas neodolám a tento časopis si koupím. Tentokrát kvůli rozhovoru s Ashley Benson - hraje v seriálu Pretty Little Liars moji oblíbenou postavu. A je mi strašně sympatická :)


Jako při každé návštěvě Prahy jsem zavítala do obchodu s komiksy. Miluju akční hrdiny, sice jsem si původně chtěla koupit Hulka, ale když jsem uviděla´, že jeho nejlevnější díl stojí 199 Kč radši jsem zamířila mezi ty levnější komiksy :) Fakt jsem nepočítala s tím, že utratím tolik za komiks.. Ale X-Men je taky super..A konečně něco z oblečení. Hledala jsem nějakou víc sváteční halenku - prvně jsem myslela, že něco takového najdu v Tally Weijl a už jsem ztrácela naději, ale mezitím jsem zavítala do New Yorkeru, kde se tahle černá krajkovaná halenka nacházela a mně hned padla do oka - za nádhernou cenu 250 Kč.


Jako další jsem si koupila letní šaty v námořnickém stylu, kterým nešlo odolat - jednoduché a na léto perfektní třeba k vodě. Neplánovala jsem, že si koupím šaty, ale co už :) Jsou z Tally Weijl, kde také měly nádherné černé s květinovou sukní - ty mi bohužel nesedly :( Tyhle námořnické za 500 Kč.


Dlouho jsem hledala něco na náhrdelníky, nejlépe na zeď. A voalá v I Am (můj oblíbený obchod s doplňky) jsem narazila na tohoto černého ptáčka (dostupný také v bílé a světle růžové barvě) za 129 Kč.Já jsem s těmito nákupy naprosto spokojená, jelikož na některé věci jsem ani nedoufala, že narazím natož, aby se mi zalíbily. Největší radost mám z těch šatů, jelikož jich teď moc nemám.. :)


 
 

Reklama

TOPlist

design by me