fashion

Stejné šaty, jiná osoba 04

2. června 2014 v 18:27 | Nienna
Možná jste už na tenhle pravidelnější typ článků zapomněly, ale já ne a sice jsem říkala, že to sem už nebudu dávat, ale myslím, že když to bude jednou za čas (ne každý týden jako předtím), tak to blog trochu oživí :) Jinak pište, o čem byste si chtěly přečíst článek - SEM :)

A teď už k samotným ženám, které si oblekly stejné šaty

Já sama bych volila Evu Longoria, na které se mi ty šaty zalíbily na první pohled - neznám důvod :)

Hlasujte v anketě pod článkem, komu podle vás sluší šaty více :)

Double Summer Outfit (Polyvore)

29. dubna 2014 v 14:54
Po dlouhé době zase přináším outfit - vlastně dvojitý outfit. První outfit je takový volnější, pohodovější a ten druhý víc dívčí. Já osobně bych si na sebe vzala ten první :) A co vy - který se vám líbí víc?


Double Summer Outfit


Spring Inspiration - Fashion

30. března 2014 v 16:01 | Nienna
Je tu jaro a s sním další inspirace. Outfity, módní kousky, to, co se mi líbí :) Doufám, že se vám něco z toho třeba taky zalíbí - napište svůj názor do komentářů. Jinak následující nápis jsem si vypůjčila odtud, tak doufám, že to nevadí :) Jinak obrázky z WeHeartIt :)
👗👗Summer FashionOutfitCute<3Summer fashionUntitled

Vybrala jsem sice skoro samé romantické a hodně dívčí věci, ale vidím to tak, že tohle jaro unosím hodně legíny a barevné džíny, samozřejmě kraťase a sukně už taky musím provětrat, ale až se zlepší ještě trochu počasí (i když dneska je opravdu pěkně)..

Módní trendy na jaro 2014

26. března 2014 v 14:59 | Nienna
Na začátek musím říct, že jsem byla velmi mile překvapena, když jsem zjistila, že můj blog je blog dne - ale je mi jasné, že ty blogy jsou vybrané náhodně a jak vidím, tak design je tam ukázaný tak dva měsíce starý, ale nevadí :)

Teď k samotnému článku..

Které trendy pofrčí na jaro 2014? Tak tady je máte (zdroj - zde), ze zdroje jsem, ale použila jen to základní - nadpisy jednotlivých trendů. Popis jednotlivých trendů a obrázky jsem napsala a z weheartit uložila a upravila já :) Také musím napsat, že já se trendy neřídím, ale ráda si o nich čtu a tak, takže pokud jste na tom podobně, tak tento článek je určený i pro vás :)

1. Květované potisky

Květované potisky patří snad ke každému jaru - ať už na oblečení, ve vlasech, na botech, na doplňcích, na čemkoliv.. Samozřejmě nesmíte mít na sobě všechno květované, protože pak už to není vkusné, ani roztomilé. I s květovaným potiskem jde působit trochu drsňácky nebo naopak hodně dívčím stylem.


2. Sladěný vrchní a spodní díl

Slděný vrchní a spodní díl - ten samý potisk na obou částech oděvu? Tento trend se mě osobně vůbec netýká a nelíbí se mi, ale jak ukázala Lucy Hale, tak se tímto stylem dá vykouzlit i docela hezký outfit, ale přesto si myslím, že tento trend se moc nechytne mezi 'normálními' lidmi.

3. Krajka

V krajce opět můžete působit, jak tvrdě, tak jemně. Můžete být ta roztomilá dívka nebo ta sexy žena, nebo také jedna z těch tvrďáckých holek.. Opět není zrovna nejlepší, když jste celá zahalená v krajce, ale jeden kousek neuškodí.

4. Pastelové barvy

Nelíbí se vám tyto barvy? Tak je nenoste jenom kvůli nějakému dočasnému trendu. Tyhle barvy se nosí a nosily vždy, ale musíte mít k těmto barvám cit a dobře se v nich cítit.

5. Odhalená ramena

Odhalená ramena jsou něco, co ne zrovna každý rád nosí. Nesmíte to působit lacině ani nepřirozeně. Musíte si být jistá sama sebou a cítit se v tom pohodlně, pokud to chcete nosit.


...další trendy v celém článku...

Beach Outfit - Polyvore

12. března 2014 v 20:57 | Nienna
Beach Outfit


Oasis denim dress, 1.475 CZK / K. Jacques flat sandals, 5.035 CZK / Sandqvist messenger bag, 4.100 CZK / Floppy hat, 495 CZK
Tak se hlásím konečně s dalším článkem. Dlouho jsem na Polyvoru nevytvořila žádný outfit, tak tady jeden máte..
Ty šaty se mi docela zalíbily, i když to není úplně můj styl. Nevím, moc nejsem s tímto outfitem spokojená.. Ten klobouk by to chtělo světlejší a trochu menší, ale zkuste si něco najít na Polyvore :) Každopádně mi připadá, že se hodí k moři na pláž na večerní procházky..

Stejné šaty, jiná osoba 03

7. února 2014 v 17:00 | Nienna

Další duel stejných šatů, které oblékla pokaždé jiná celebrita. Pro dnešek Vanessa Hudgens a Paris Hilton. Já bych dala rozhodně hlas Vanesse, ke které mi tenhle typ šatů sedí víc a prostě je mi to nan í takové milejší :) Ale na Paris to vypadá, dle mě, nepatřičně a uměle :) To je můj názor a jaký máte vy? Podělte se v komentářích o svůj názor a hlasujte v anketě pod článkem.

Stejné šaty, jiná osoba 02

31. ledna 2014 v 17:00 | Nienna
Pro dnešní duel jsem vybrala dvě zpěvačky - P!nk a Shakiru. V roce 2009 si obě vzaly stejné šaty na VMA, ale naštěstí to obě vzaly s humorem.


...jejich společné fotky v celém článku

Stejné šaty, jiná osoba 01

24. ledna 2014 v 17:03 | Nienna
Napadlo mě udělat takový seriál na tomto blogu - každý týden (v pátek) sem dám článek s celebritami ve stejných šatech či outfitech. Vy budete moci hlasovat, které známé osobnosti to sluší více a komu méně. Napište do komentářů, jak se Vám tento typ článků zamlouvá a podle toho uvidím, jak dlouho se zde bude seriál objevovat.

Je to, dle mě, divné, když takové známé osobnosti, jejichž fotky obletí za chivlku celý svět, se objeví ve stejných šatech jako jejich kolegyně. Uznejte samy, není to zvláštní?

Pro začátek sem dávám tyto dvě slečny (dámy?), které jistě znáte - Rihannu a Paris Hilton. Komu to více sluší v černobílých šatech? A kdo lépe zvolil doplňky? Hlasujte, vy rozhodnete! :)

Zdroj obrázku: http://www.listal.com/list/one-dress-several-celebrities

Můj názor - já sama bych asi nevěděla komu dát hlas, jelikož to sluší oběma, ale líbí se mi náhrdelník, který k šatům zvolila Paris..

Noční outfity Polyvore

13. ledna 2014 v 18:16 | Nienna
Outfity, které můžeš nosit večer a v noci.. Trochu inspirace přináším z Polyvore.. Večerní šaty, koktejlky..


Gold Black Outfit

Black Evening Outfit


Dark Red Outfit


Který outfit se Vám nejvíce líbí? Hlasujte v anketě pod článkem..

Inspirace Winter 2013

31. prosince 2013 v 10:59 | Nienna
-Untitled...Sweater Weather | via TumblrUntitledWinter.
Omlouvám se, inspirace na zimní outfity se dost špatně hledá, jelikož všechno vypadá tak podzimně, ale i přesto jsem něco našla, zdroj -weheartit..
 
 

Reklama


TOPlist

design by me