drawings and paintings

Drawing of Oliver Sykes

17. října 2015 v 14:52 | Julie K.
Zde je můj zatím poslední portrét, který jsem nakreslila. Jedná se o frontmana mé oblíbené kapely Bring Me The Horizon. Vím, že jsem si více mohla pohrát s tím tetováním, ale zaměřila jsem se více na jeho obličej. Dlouho jsem teď žádný portrét nenakreslila, tenhle je už starší, ale zase bych se k tomu chtěla vrátit, protože jedině praxí se člověk může zlepšit - a tohle je zatím můj nejlepší portrét a určitě je ještě na čem pracovat.

kresba na instagramu - zde


Budu ráda, když mi do komentářů napíšete, jak se vám líbí, na co bych se měla více zaměřit a tak - budu ráda za každý komentář :)

Sketches #02: Darth Vader, Wolf and more

15. října 2015 v 15:57 | Julie K.
Další várka kreseb, které jsem nakreslila (překvapivě). Snad se budou líbit :) Jinak pro více fotek (nejen kreseb) mě můžete sledovat na instagramu: instagram.com/juliekrocova.Drawing of Avril Lavigne

13. října 2015 v 19:41 | Julie K.
tuhle kresbu jsem kreslila už před půlrokem, spíš se jedná o takový re-upload :)

Tentokrát jsem se rozhodla nakreslit Avril Lavigne, jelikož má naprosto krásné photoshooty a bývala jsem její velká fanynka, takže si to trochu zaslouží, být nakreslená. Kreslila jsem podle této fotografie a opět pomocí mřížky.
Musím říct, že tohle bylo celkem těžké nakreslit, jelikož furt moje kresba šilhala (bohužel pořád šilhá) a já už jsem myslela, že to vzdám, ale nestalo se tak a tady je moje nedokonalá kresba. Zkrátka vím, že Avril má trochu jiný tvar obličeje a nižší čelo, ale co s tím teď už dělat, že? A u vlasů jsem si hodně vymýšlela, to uznávám.
Každopádně i tak se mi to, co jsem vytvořila, docela líbí a myslím, že to se mnou nevypadá, až tak bledě.
Jinak kresbu můžete podpořit na We♥It (zde) a na tumblr (zde).A co vy, kreslíte? Baví vás kreslení?

Sketches

10. října 2015 v 16:50 | Julie K.
Takový článek, abyste věděli, že kreslím nejenom portréty. Tentokrát tu mám pár skiců, které jsem nakreslila a ráda bych se s vámi o ně podělila.

strom inspirovaný albem Individuals od From Our Hands / srub / loďka

Drawing of Kaya Scodelario

7. října 2015 v 15:13 | Julie K.
Tentokrát tu mám portér herečky jménem Kaya Scodelario a fotka, podle které jsem to kreslila (zde) je součástí photoshootu k její roli v seriálu Skins.

Každopádně budu ráda, když mi napíšete svůj názor na moji kresbu - hlavně, ať se jedná o upřímný názor a klidně napište přímo věci, které se mi tak trochu vymkly, ať vím, v čem se pro příště zlepšit :)


Kresbu jsem také zveřejnila na we♥it (zde) a na tumblr (zde), takže pokud chcete moji kresbu tam podpořit, tak budu jedině ráda :)

Drawing of Taissa Farmiga

3. října 2015 v 15:37 | Julie K.
Jelikož jsem na tomhle blogu asi přes rok nebyla aktivní, za to jsem byla aktivní na druhém blog na blogspotu, který stále funguje - http://theoceansofme.blogspot.cz/, tak se mi nahromadilo spoustu článků, které bych chtěla zveřejnit i zde.
Víc než před půlrokem jsme ve výtvarce ve škole kreslili portréty - jako první tedy sami sebe, což bylo hrozné, ale mě to natolik inspirovalo a začalo bavit, že jsem začala kreslit různé portréty i doma (přiznám se, že už jsem dlouho žádný nenakreslila, ale v zásobě jich ještě pár mám, takže ty se tady dříve nebo později taky objeví).
Jako první tu tedy mám portrét herečky Taissy Farmigy, kterou můžete znát například z American Horror Story. Jinak portrét jsem kreslila podle mřížky a tuhle techniku používám pořád, protože ještě v tom kreslení obličejů tolik zběhlá nejsem.
Uznávám, že tohle není mj nejlepší portrét, ale ráda bych, abyste i vy mohli vidět pokrok oproti mým dalším portrétům a kresbám, které tu v budoucnu zveřejním.

Pokud máte účet na we♥it a moje kresba se vám aspoň trošku líbí, tak budu ráda, když jí zde dáte srdíčko :) Také pokud máte tumblr, tak můžete moji kresbu podpořit - zde.
A tady je předloha, podle které jsem kreslila :)Jak se teď na to dívám, tak uznávám, že třeba ten nos je hodně špatný.. :/

A jestli byste rádi viděli moje nejnovější kresby, tak ty často přidávám i na svůj instagram - zde.

A co vy? Kreslíte? Nebo byste chtěli umět kreslit? A jak se vám líbí moje kresba - jde z toho aspoň trochu poznat, o koho se jedná? :D
 
 

Reklama

TOPlist

design by me