diary

Say it, before it's too late

23. října 2015 v 20:43 | Julie K.

Občas je lepší se odvážit a říct všechno, co chceš - nerozmýšlet se, co si o tobě ostatní pomyslí, jestli to nebude trapné a podobně. Protože šanci, kdy můžete něco říct, můžete hodně snadno promeškat. Poslední dobou se snažím více zaměřovat na nepromrhávání příležitostí - říkání toho, co prostě chci říct, udělat to, co chci udělat - hlavně se snažím nepřemýšlet stylem "co na to řeknout ostatní"? Ať si říkají, co chtějí, je to můj život - já bych se měla chovat podle sebe, zažít život podle sebe, a ti, co mě budou pomlouvat - co je mi po nich, takoví lidi do mýho života stejně nepatří.

Hello October

8. října 2015 v 12:06 | Julie K.

Nails - 30STM (pokus..)

18. května 2014 v 19:57
Ahojte, hlásím se s dalším článkem, tentokrát s trochu více kreativnějším. Já vím, trochu zanedbávám tento blog a to díky fb stránce, kterou jsem založila :) Tématem dnešního článku - už podle nadpisu budou nehty. S motivem 30 Seconds To Mars, ale věřte, že v mé představě ty nehty vypadaly dokonale a byl to dobrý nápad, ale musím se toho ještě mnoho učit a vylepšit svou zručnost :) Tak se podívejte a kdyžtak inspirujte :) (Myslím, že to zvládnete líp než já xD)

BTW: Bude se někdo dívat na Billboard Music Awards?? :)(použity tyto laky)

Jaký článek byste zde na blogu uvítali? Pište sem!

My first youtube video

9. května 2014 v 17:53 | Nienna
Ano, podle nadopisu je jasné, že jsem přidala nějaké to video na YT, ale asi úplně jiné než si představujete :) Žádné TAGy, vlogy ani nic podobného - hraju na klavír, tak jsem si řekla, že bych tam něco takového mohla přidávat - skladby, covery.. No, toto první video je spíš takový pokus - jde o skladbu Bluesová (Blues) a já ji mám docela ráda, protože bluesové věci na klavír se mi líbí.. V budoucnu bych chtěla přidat hlavně písničky jako třeba od Thirty Seconds to Mars, Jamese Arthura apod. Momentálně docela umím Corpse Bride Victor's Solo a Radioactive od Imagine Dragons, ale nejsem s tím zcela spokojená :) A začínám se učit Teenagers od My Chemical Romance, tak uvidím :) Jinak se moc omlouvám za kvalitu videa - prostě lepší foťák nemám a příští týden nám má přijít ladič na klavír, takže to berte v potaz, že klavír není až tak OK :) (Já vím, který blbec by na YT dával video, když nemá naladěný klavír - to mi teď taky došlo :D), ale třeba pak hodím na YT druhou verzi :) No nic, myslím, že textu bylo dost a asi vás už unudil k smrti, takže tady máte to slíbené video :)


Krásné Velikonoce všem :)

20. dubna 2014 v 15:00 | Julie K.

ParadisedreamersEaster
Jak netradiční :)
Samozřejmě Vám všem přeju krásné Velikonoce a omlouvám se za neaktivitu - nedostanu se moc často na počítač a takhle to dopadá - prostě všechny 3 blogy nestíhám. Ale zpět k Velikonocím. Doufám, že si je všichni užijete a já jako obvykle budu předstírat, že doma nejsem. Tento rok jsem dokonce ani nebarvila vajíčka :( Úplně jsem zapomněla :)
A co vy? Jak si užíváte Velikonoce?
Happy EasterHappy Easter
Necháte se šibat nebo radši pryč z domova :) A dodržujete nějaké zvyky nebo tak? Já si vzpomínám, že jako malá jsem vždy hledala ukrytý poklad od velikonočního zajíčka - milovala jsem to :) Takže až budu mít děti, tak o tohle je neochudím.. Tak hezké Velikonoce a brzy se zase ozvu :)

Pokusila jsem se něco upéct..

22. března 2014 v 20:57 | Nienna
Ahojte, dost mi to tu chybí, ale přesto nevím, co přidávat, i když bych se konečně mohla vrhnout na slibovanou recenzi na lak na nehty a příští týden bych nafotila jeden jarní outfit. Každopádně, původně jsem sem chtěla dát fotky mřížkového lineckého koláče, který jsem pekla, ale nevypadal esteticky, až tak vábivě, tak to nechám na jindy :) Já mám moc ráda mřížkový koláč, ale bude chtít ještě více pokusů, aby vše bylo dokonalé :) Poraďte nějaký recept na pečení něčeho sladkého, dobrého.. :) Jinak o čem byste si zde na blogu chtěli přečíst (pokud vůbec o něčem)?
Takže se tu asi příští týden zase objevím..

Purity زكية | via TumblrTea Cup & Pastel | via Tumblr

Omlouvám se..

17. března 2014 v 19:33 | Nienna
Omlouvám se, že jsem tu teď docela 'dlouho' nebyla.. Nevím, teď mě to tu moc nebaví, ale myslím, že je to přechodné období. Zato jsem aktivnější na mých dalších blozích, o kterých možná nevíte, jestli jste si mě nenašli na asku - první blog fantasy-maniak (ZDE) je o knížkách, filmech a hudbě a další blog about-the-series (ZDE) je hlavně o Pretty Little Liars, takže tam bych měla být aktivnější. I když možná sem přidám můj vlastní outfit nebo recenzi na lak na nehty. Nevím, no.. Ale rozhodně se tu ještě obejvím :)


Ask me!

Jarní prázdniny

3. března 2014 v 12:32 | Nienna
Konečně jarní prázdniny, které si hodlám naplno užít :) Jedu do Prahy, takže tam proběhnou asi nějaké nákupy - kdyžtak to sem, pak hodím.. A potom do mého bývalého bydliště za kámošema. Lepší prázdniny jsem si snad ani nemohla přát. Taky máte prázdniny? Nebo už jste je měli, jak jste si je užili? Každopádně tu teď nebudu, ale přesto můžete čekat jeden přednastavený článek - bude to recenze. :)Untitled | via Tumblr - animated gif

Fotky a gif z filmu Spring Breakers - mně osobně se líbil..

Lyžák!!

23. února 2014 v 18:55 | Nienna
Konečně se hlásím a to s již slibovaným článkem o lyžáku. No, co k tomu napsat :) Měli jsme se úžasně, baví mě lyžování, docela mi to šlo, nejlepší byly ty noci strávené akcičkami se spolužáky :) Nechci se moc rozepisovat, ale něco k tomu ještě dodám :) Byly jsme v Alpách na Flattachu, každá skupinka měla svůj vlastní apartmán, já jsem na něm byla s těma nejlepšíma lidma :) Učitelé docela v poho, hlavně nepřišli na nic z toho, co jsme tam dělali a tak dále.. :) Omlouvám se za tu hromadu smajlíků, ale stejně myslím, že ty nejvíc vyjádří jakou skvělou náladu mám :)

UntitledUntitledUntitled
Fotky jsou moje vlastní, akorát jsem je zkopírovala z mojeho účtu na We♥It
Nebudu slibovat žádné články, ale něco by se tu objevit mohlo..

Jedu na hory!

15. února 2014 v 15:32 | Nienna
Z nadpsisu je asi dost jasné, co tím chci říct :) Ano, jedu na lyžák, takže tu týden nebudu a první článek, který můžete čekat bude s největší pravděpodobností o něm.. Neskutečně se těším, jsem na pokoji (vlastně je to tak trochu malý byt) s nejlepšíma holkama ze třídy, akorát bohužel nejedeme s třídou, s kterou jsem chtěla jet :( Ale jinak jsem extrémně natěšená. No nic, nebudu Vám tu popisovat další a další moje pocity, protože všechny jsou stejné - TĚŠÍM SE! Tak se tu mějte a článek očekávejte nejdřív, až v neděli. (Omlouvám se, že jsem sem nedala žádnou tu slibovanou recenzi..)

TRAVELINGCOLORSUntitledGrab your board(s) , enjoy the view
(Akorát ta cesta - 8hodinová bude na zabití..)
 
 

Reklama


TOPlist

design by me