cosmetics

Moje denní líčení

16. června 2014 v 21:36 | Nienna
Opravdu se moc omlouvám, že nejsem moc aktivní a navíc články stojí poslední dobou za prd :( Ale budu se to snažit spravit a tady vám po dlouhé době přináším jeden, snad trochu lepší, článek.

Nejprve si samozřejmě umyju a vyčistím pleť, ale o té jindy :) Pak si dám čočky a teď ta hlavní část..
Make-up používám jen občas - když to moje pleť vážně potřebuje nebo když vážně potřebuju vypadat hezky :) Ale denně používám akorát korektor a pudr. Korektor jsem používala od miss sporty, ale ten jsem dopoužívala a chtěla jsem zkusit tenhle od essence asi za 50 Kč, který je víc krémovější a mně zatím vyhovuje. Pudr používám taky od essence a nedávno jsem si koupila i houbičku, ale doteď jsem používala štětec - čemu dáváte přednost vy?

Jak si líčím oči a rty?? V celém článku..

Novinky Essence Jaro/Léto 2014

12. února 2014 v 13:35 | Nienna
Takže Essence si pro nás připravila spoustu nových produtků a spoustu jiných zase vyřadila z prodeje. Já jsem si vybrala novinky, které zaujaly mě a které si možná pořídím. Produkty jsou k dostání v drogeriích už od 10. února.
Zdroj: všechny obrázky jsou z webových stránek značky essence - http://www.essence.eu/Lesky na rty XXXL dlouhotrvající - shine effect/matt efect
- další řada lesků na rty navazující na sérii shine, která je také o pár odstínů doplněna
- těším se na lesky s matovým efektem, protože na něj jsem doopravdy zvědavá, samozřejmě i lesky s tímto efektem se najdou ve světlejších odstínech

Dlouhotrvající rtěnka
- poslední dobou oblíbená rtěnka je doplněna o další 2 odstíny, 12 - což je velmi křiklavá růžová a 13, kterou můžeme vidět na obrázku

Balzám na rty Kiss Care Love 05
- balzám můžeme znát již z předchozího období, také jde pouze o doplnění odstínu - pouze jednoho, viz obrázek

...další produkty - na oči, nehty, plež najdeš v celém článku

Moje voňavky

29. prosince 2013 v 13:15 | Nienna
Napadlo mě sem přidat voňavky, které momentálně vlastním, tak tady je máte:

Avril Lavigne Black StarAvril Lavigne Forbidden Rose


Avril Lavigne Wild Rose


Plaboy Play It Lovely


Ano, byla jsem ještě nedávno hodně zažraná do Avril Lavigne - stále poslouchám její písničky (samozřejmě), ale už ne tolik a tak moc.. Jinak z těchto mám nejradši Forbidden Rose, která mi nejhezčeji voní. K Plaboy voňavce jsem ještě měla deodorant (v sadě) a k Wild Rose svícínek, do kterého jsem se zamilovala - náhled ZDE. Kdybych neměla talik voňavek (ano, považuji to za hodně voňavek, jelikož jak to mám všechno spotřebovat?), tak bych si šetřila na Down Town od Calvin Clein - strašně krásně mi voní..
No, nic a jaké voňavky máte vy?

Jaké byly Vánoce?

25. prosince 2013 v 14:29 | Julie K.
Tak jaké byly Vánoce? Co jste dostali? Jak jste si to užili?

My jsme jako každý rok zpívali koledy, ale rok od roku je to horší - texty koled moc neumíme, nebo nanejvýš jednu sloku a například já a umět zpívat? :) Byla úžasná vánoční atmosféra, které jsem si náležitě užila. Bramborový salát byl perfektní, cukroví moc dobré a já jsem z některých dárků byla opravdu překvapená (v dobrém slova smyslu)... Např. jsem dostala knížku Edgara Allana Poea - Černý kocour a jiné hororové povídky, kterou jsem si moc přála (a už jsem na to úplně zapomněla), přála jsem si ji hlavně kvůli těm ilustracím, do kterých jsem se zamilovala - náhled ZDE. Dál jsem od své sestřičky dostala Syoss šampon na vlasy, což jsem byla překvapená naprosto takovým dárkem. No, od tety pleťovou vodu a tělové mléko od norské značky, další kosmetiku, květináč z IKEA (naprosto dokonalý), penízky, zakteré si hodlám také koupit mikinu z Gate, polštář z IKEA (ano, mám ráda věci odtamtud) další věci, které se mi nechcou vypisovat. Nejvíce mě potěšilo, že i ostatní měli radost z dárků ode mě - to asi potěší nejvíc.. Vánoce byly nádherné, jen ten sníh chyběl (aspoň na Štědrý den být mohl, jinak ho moc nemusím :).. Není o tom, že bych se chlubila, ale chci se jenom podělit a vy se taky se mnou podělte! Co jste dostali vy?

Fotka: Perníčky ♥
(Tak takto vypadaly některé perníčky nazdobené ode mě - já vím, moc mi to nejde, ale to za ty roky vypiluju...)
 
 

Reklama

TOPlist

design by me