books & films

American Horror Story: Hotel

9. října 2015 v 18:49 | Julie K.

Před pár dny vyšel 1. díl z nové série American Horror Story: Hotel. Já AHS sleduju, i když kompletní série jsem zatím viděla jen Murder House a Freak Show, ale už mám rozkoukaný i Asylum, na Coven se taky časem dostanu. Každopádně. Na novou sérii, tedy Hotel, se určitě chci dívávat.
Jelikož píšu tenhle článek, tak už jsem zhlédla 1. díl. Největší novinkou této série je, že v ní nebude herečka Jessica Lange a naopak se tu nově objeví jako "hostující hvězda" Lady Gaga. Mně osobně nijak zvlášť nevadí, že v této sérii neuvidíme Jessicu Lange - nemyslím si, že všichni herci musí být v každé řadě. No a Lady Gaga. Jako zpěvačku ji moc nemusím a uvidím jaká bude jako herečka, po prvním díle se zdá celkem fajn.
Sarah Paulson prohlásila, že tohle bude nejkrvavější série, což po prvním díle může být pravda, ale já bych spíš přivítala více hororovější sérii. První díl mě vůvbec nevyděsil a žádná scéna mě nevystrašila (a to jsem celkem strašpytel), takže tohle bylo menší zklamání.
Opět jsou tu dvě linie příběhu - jedna z roku 1990 a druhá z roku 2010 (teda myslím, ty roky si přesně nepamatuju). Osobně mám tenhle formát 'seriálu' ráda, ty dvě linie se mi líbí.

Ale teď k samotným dojmům.
Opravdu jsem se těšila, že se budu u téhle série bát, ale zatím to tak nevypadá. Líbí se mi prostředí hotelu, to je velmi hezky udělané. Ale samotný příběh mě nějak nenadchnul - není to takové, že bych se do téhle série hned zažrala a strašně moc se mi líbila, dokonce jsem se trošilinku nudila, sice to nechci přiznat, ale zkrátka je to tak.
Uvidím, jaké budou další díly a třeba se ozvu zanedlouho s tím, jestli jsem změnila názor na tuhle sérii.

A co vy? Jak se vám líbil první díl ze série Hotel? Budu ráda, když napíšete do komentářů svůj názor, ať se můžu podívat, jak to vidí ostatní :)
 
 

Reklama

TOPlist

design by me