30 denní výzva

Konec výzvy!

17. listopadu 2013 v 17:47
Ano, čtete správně! Jednou jsem na výzvu zapomněla a teď mě to přestalo bavit - pořád jenom sedy lehy :( Takže s výzvou končím, ale chtěla bych zkusit něco jiného. Jedna čtenářka psala, že je dobré cvičení s Jillian Michaels, tak možná to.. A nebo jsem narazila na některé videa TADY v tom článku.

Výzva - Průběh

1. listopadu 2013 v 18:35

Den první
Takže den první nebyl, tak náročný, protože 50 sedů lehů se dá ještě v pohodě zvládnout. Pro jednoduchost prvního dne jsem si proto přidala docela dost Zumby - celkem 20 minut.
Zumbu jsem cvičila na tyto písničky:
- Michel Teló - Ai Se Eu Te Pego
- Shakira - Waka Waka
- Michel Teló - Bara Bara Bara
- Ruslana - Wild Dances
- Zumba Fitness - Caipirinha
Tak doufám, že máte alespoň inspiraci. A mě držte palce, ať to ten měsíc vydržím.
(Postupně asi bude upadat Zumba, jak to bude náročnější, ale dokud ještě můžu, tak se jí držím...)

Den druhý
Takže i jenom těch 55 sedů lehů mi dalo pořádně zabrat, ale přesto jsem si dala aspoň 10 minut Zumby + nějaké to protáhnutí:
- Celeste Buckingham - Never Be You
- Will.I.Am ft. Britney Spears - Scream and Shout

Den třetí
Dneska je vstala pozdě, dělala si věci do školy, byla na počítači, četla, byla venku... Prostě jsem moc věcí nestíhala, a proto jsem dala jenom sedy lehy bez Zumby :) Ale překvapilo mě, že jsem je dala bez problémů, ale možná mám, až moc bujnou fantazii :)

Den čtvrtý
Odpočinek :)

Den pátý
Tak, den odpočinku je za mnou a přišel mi vhod, jelikož zase nastala škola. Tohle byl můj první školní den, kdy jsem zároveň dělala sedy lehy, ale musím říct, že bylo těžké se přimět jít cvičit, ale dala jsem to a 70 už mi nepřijde, tak moc jako na začátku :) Tak mi držte dál palce :)

Den šestý
Tak dneska se mi vůbec nechtělo svičit - stačily mi ty dvě hodiny tělosviku ve škole, ale nakonec jsem se přemohla a večer cvičila. Ale zase zítra musím svičit už odpoledne!

Den sedmý
Skoro jsem na výzvu zapomněla, ale asi v osm jsem se do toho pustila a sedy lehy udělala.

Den osmý
Zase jsem nestíhala a sedy lehy se mi nechtěly dělat, ale prostě výzvu chci splnit - mít ploché bříško je můj sen, jsem sice hubená, ale vidím, že ne tak jak bych chtěla.

Den devátý
Tak těch 100 sedů lehů bylo moc a trvalo mi to dýl než jsem chtěla.. Už se mi zdá, že se pod tou kůží trochu rýsují svaly a ano, nezdá se mi to :) Tak jsem zvědavá, jak budu vypadat na konci výzvy - tedy přesněji řečeno moje břicho. Ale trochu mě píchalo v boku, když jsem dodělala ty sedy lehy.

Den desátý
Kupodivu to ještě dávám, ale zase mě docela dost píchalo v boku :(

Den jedenáctý
Samozřejmě je to stále náročnější, ale dnes mě vůbec nebolely břišní svaly.

Den dvanáctý
Odpočinek - konečně :)

Den třináctý
Dává to pořádně zabrat a výsledek stále není takový, jaký jsem si představovala - Doufám ve změnu k lepšímu?

Den čtrnáctý
Dost náročný, ale pořád to zvládám - s malou přestávkou..

Den patnáctý
Zapomněla jsem :)

Den šestnáctý
Odpočinek..

Den sedmnáctý
Vzdávám to.. :(

30 denní výzva - Začátek

1. listopadu 2013 v 18:29
Takže je to tady - je listopad a já jsem si slíbila, že začnu cvičit. Tady mám výzvu, kterou jsem si vepsala do kalendáře, takže to teď plním - sedy lehy. Ale jelikož mám ráda Zumbu a pár let ji již cvičím, tak po každém úkolu z výzvy si ještě zacvičím Zumbu - podle nálady. Pokud chcete cvičit se mnou, můžete si kalendář stáhnout :)
 
 

Reklama

TOPlist

design by me