Spotřebováno #02

14. října 2015 v 16:17 | Julie K. |  spotřebováno
Opět jsou tu další spotřebované produkty, tentokrát tu sice z dekorativní kosmetiky skoro nic není, ale to nevadí. Podělím se s vámi o názory na jiné produkty. Snad se vám článek bude líbit, a pokud máte s některým z těchto produktů zkušenost, napište mi do komentářů jakou?


Jako první tu mám odličovací vodu od Baley. Nebyla špatná, ale spíše to byl takový průměr. Narychlo jsem si nějakou chtěla koupit, ale zároveň moc neutratit. Myslím, že jedno balení téhle vody mi stačilo.

Dále je tu krém na obličej nebo tedy balzám, který jsem měla od Vánoc a už byl skoro vypotřebovaný. Musím říct, že mi celkem vyhovoval, a jelikož moje pleť není úplně bez problémů, tak i na mi vyhovoval. Ale balení je hodně špatné, krém mi nespadl, nic, ale prasklo otevíráním a zavíráním krému, takže nic moc, no a kvůli tomu mi zbytek krému vyschl.


Potom je tu pudr od Essence, tedy kdysi to byl pudr, protože ten malý zbyteček, co tam ještě byl, se mi vysypal. Byl to vlastně můj úplně první pudr a vydržel opravdu dlouho. Ale myslím, že to byl takový průměrný pudr, ale určitě ne špatný.

První z odlakovačů, který jsem dodělala je od Reginy a je to opravdu takový průměr, odlakuje nehty, ale jinak je nic moc.

Isana odlakovač na nehty byl s "mandlovou" vůní, která vůbec nevoněla po mandlích. Normální odlakovač. Nevím, co bych k němu napsala :)

Potom tu je deodorant od Yves Rocher, který mně osobně dost vyhovoval, voněl opravdu po levnadulích, ale právě i kvůli tomu jsem ho přestala používat, protože radši mám deodoranty bez vůně, nebo takovété obyčejné vůně, abych mohla nosit voňavku. Ale jinak to byl fajn deodorant.

To je z dnešních spotřebovaných produktů vše, až se mi jich zas pár nahromadí, takže se můžete čekat na 3. díl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

TOPlist

design by me