New in: shoes from Baťa

2. října 2015 v 15:08 | Julie K. |  new in
Rozhodla jsem se New in články většinou nebudou zahrnovat oblečení, ale spíše kosmetiku, ale přesto se zde sem tam obejví i nějaké ty kousky z oblečení a bot. Teď nastala právě taková chvíle.
Tyhle tenisky jsou z Baťi, kde většinou nenakupuji, jelikož jejich boty jsou docela dost drahé a rozhodně nejsou za tu cenu dostatečně kvalitní. Přesto jsem si tam teď jedny boty pořídila a to tenisky, které byly za skvělou cenu. Takovéto tenisky stojí 300 Kč a na výběr k nim je také spousta barevných tkaniček. Všechny barevné variace těchto tenisek jsou třeba tady. Já původně chtěla celé černé tenisky a k tomu barevné tkaničky, ale ty u nás na prodejně už neměli, tak jsem si vzala tyhle. Moje předchozí tenisky se už rozpadaly, jelikož jsem je nosila nepřetržitě skoro celé léto, takže to na nich jde hodně poznat.
Jinak ta krabice na boty vypadá skvěle, opravdu hodně se mi líbí, ale ne že by zrovna tenhle aspekt rozhodoval, jestli si tyto boty pořídím - zkrátka vypadaly fajn a sedí mi, takže proto jsem se pro ně rozhodla, no vlastně i ta cena hrála dost roli.

Ale ještě předtím než jsem zašla do prodejny Baťa, jsem se šla podívat do CCC, kde sice nemají moc tenisek, ale za to jsem se tam už dívala po botech na zimu - tam si určitě dokážu vybrat. A taky jsem se dívala po černých botech na středním širokém podpatku, uvidím, jestli si stihnu našetřit na ty boty, ale potom by se určitě objevily i zde :)
Jinak máte někdo zkušenosti s brigádou v Albertu? Nebo doporučujete nějaký jiný řetězec? Jelikož si potřebuju i během školního roku nějak vydělat a nevím o ničem lepším, co bych mohla dělat o víkendech. Kdyžtak mi hodně vaše tipy o brigádách do komentářů.

Napište mi do komentářů třeba, které poslední boty jste si pořídili vy? A nebo která barevná kombinace těchto tenisek by se nejvíce líbila vám :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

TOPlist

design by me