Inspiration: AUTUMN

16. října 2015 v 20:37 | Julie K. |  inspiration
Takovéto 'inspiration' články jsou velmi oblíbené, nebo alespoň mě to tak připadá, a jelikož já bývám hodně na we♥it a tumblr, tak jsem si řekla, proč si pár obrázku na inspiraci odtamtud nevzít. Tohle je pouze podzimní (částečně také halloweenská) inspirace, takže příště bdue zae jiná - nejblíže plánuji asi nějakou tu vánoční a zimní. Na konec článku dám ještě, kde mě můžete sledovat, jelikož tam často různě 'lajkuju' podobné obrázky, ale i různé, takže se třeba budete chtít podívat :) No nic, konec vykecávání a zde je ta inspirace :)

Jako první tu mám takové aktivity, které se mi k podzimu úplně hodí. První je opékání, u nás teda většinou špekáčků, i když já bych radši ty marshmallows nebo celkově grilovačky. Dále čtení, což je klasika. Hudba, ale to je u mě celoročně. A pak taky kavárny, kam se dá zajít i s tou knížkou. Pokud už je zima na čtení venku, tak nějaká útulná kavárna je na tohle ideální.Samostotnou kapitolu tvoří pití - čaje, kafe, čokoláda a další.

Tady je ta slibovaná mini halloweenská inspirace. Velmi se mi líbí tahle nehty k nějakému kostýmu - samozřejmě, že prsty nejsou nabarvené lakem, ale tělovou barvou nebo něčím podobným. Dále je tu hrníček s Jackem z The Nightmare Before Christmas. Dále malí duchové z jahůdek. A nakonec ty nejkrásnější dýně, jaké jsem kdy viděla.

Další pití a mňamky. Já prostě nedokážu být na podzim (a skoro ani během roku) bez teplého nápoje. A pak je tu další cukroví, které se spíš hodí na ten halloween.

Aby se neřeklo, tak jsem do tohoto článku chtěla zahrnout i módu a fashion. Tyhle přívěsky se mi na první pohled zalíbily a atmosférou se hodí asi nejvíc na ten podzim. Dále nadkolenky, protože jenom na silonky je už moc zima, takže tahle varianta je ideální. Já mám ráda kraťasy, sukně i šaty po celý rok, takže ani na podzim se jich nevzdám. A pak samozřejmě klasika - svetr + šála.


Tohle by bylo pro dnešní inspiraci všechno, snad vás tedy trochu inspirovala :D Jinak si ten podzim užijte hezky po svém, ať se vám líbí :)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

TOPlist

design by me