Hello October

8. října 2015 v 12:06 | Julie K. |  diaryTenhle typ článků asi znáte. Takové povídání o nastávajícím měsíci a zároveň shrnutí toho předchozího. Já jsem dělala články Past Week, kde jsem se rozepsala o uplynulém týdnu, ale tenhle měsíční formát článku mi vyhovuje víc, a tak jsem se rozhodla, že ho zavedu i zde na blogu.
Vím, že už je skoro polovina října, ale trochu jsem zapomněla tento článek vydat - snad to ani tak nevadí.
Tak prvně bych ráda napsala něco málo o tom předchozím měsící, tedy o září. Září dle mého zběhlo strašně rychle, ale zároveň mi také přijde, že prázdniny už byly strašně dávno. Ale opravdu, jednotlivé týdny září se mi slily dohromady a mně ten začátek školního roku vůbec nepřišel jako šokový - bylo to jako by žádné prázdniny nebyly, naprosto normální. Ale kromě toho návratu do školy se nic závratného v září nedělo - udělala jsem si útulno v pokoji, půjčila spoustu knížek, asi poprvé za tu dobu, co jsem na střední, jsem se začala učit na písemky a trochu jsem si ujasnila moje plány do budoucnosti (třeba konečně trochu tuším, co chci dělat po střední - jupí).
A co mě čeká v říjnu? Hlavně bych chtěla někam na brigádu - nabízí se tu Albert, kde brigádníky sháněji prakticky furt, takže asi tam - aspoň na ty víkendy a možná ještě pátky, jelikož si docela nutně potřebuju něco vydělat a žít jenom z kapesnýho od maminky asi není zrovna to, co bych si představovala. V Albertě na brigádě byl můj spolužák a říkal, že to tam není tak strašný, že jsou tam celkem milí, můžu se dohodnout na pracovní době a celkově, že je to tam docela fajn.
Nic extra mě v říjnu taky nečeká. Chtěla bych si teda dozdobit pokoj - částečně už ho mám vyzdobený, ale to spíš tak normálně - jako pověsené kresby a tak, ale teď tam chci dopnit ještě trochu podzimní výzdoby, nakoupit svíčky, udělat nějaké svícínky a tak dále.
A potom je tu ještě Halloween - samozřejmě. Já tenhle svátek miluju a rozhodně mi nevadí, že je převzatý, líbí se mi jeho myšlenka a jeho tradice v jiným zemích, a proto ho "slavím" i já. Možná se tedy vypravím někam na "párty", ale s kostýmem je to docela na nic, jelikož minulý rok jsem šla za Tatea Langdona z AHS a tento rok nemám nic moc vymyšlenýho - buď půjdu za nějakého pacienta z ústavu nebo za ducha :D Náhodou, to by byla celkem sranda :) Ale hlavně bych chtěla udělat spoustu halloweenských sladkostí, takže budu péct a taky nějakou tu výzdobu chci vymyslet - jo a nakoupit dýně :) Možná halloween oslavím jen doma se ségrou, nevím - ale jo, mohly bychom se kouknout na AHS, k tomu jíst samé dobroty a tak :) No, příští měsíc se dozvíte, jak jsem ho nakonec oslavila.
A nakonec bych si ráda stanovila nějaké cíle pro příští měsíc a postupně je budu odškrtávat: najít si brigádu | vyzdobit si podzimně a halloweensky pokoj | dokoukat Misfits | udělat si další plátěnou tašku | upéct dobroty na Halloween | přečíst Obratník Raka


A jak jste vnímali září? A co chystáte na říjen vy? A slavíte Halloween nebo tento svátek neuznáváte?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

TOPlist

design by me